Únor 2015

Nakupujete na Fler.cz ?

16. února 2015 v 21:49 | Danča |  Think about
Znáte Fler?
Fler je stránka plná kreativních lidí, které baví vlastnoruční výroba různých předmětů a pro lidi, kteří takové věci shánějí.. Může jít o šperky, doplňky do domácnosti, ale i oblečení. Na této stránce najdete spoustu originálních věcí.
Více informací najdete přímo na webu, nechci jim kopírovat text ze stránky.
Já jsem se hlavně chtěla zeptat, jestli tam někdo z vás nakupuje, nebo jestli tam dokonce prodává =)
Moje jediná zkušenost je zatím s obchůdkem PRODETAIL, ze kterého jsem si koupila úžasný, pletený pončo. Tenhle obchůdek můžu jen doporučit, super, rychlá komunikace, neměli problém s posláním balíčku dobírkou, balík byl odeslaný hned další den.
Pončo je krásný, příjemný a zahřeje. Je fakt, že když je velký vítr, tak trochu profoukne, ale s teplou mikinou se dá nosit i v zimě - nosila jsem ho i ve sněhu. Mám v plánu ho nosit hlavně na jaře a na podzim, nebo při chladnějších večerech i v létě, prostě jako takovou teplou mikinu. Jediný problém mám s častým rozepínáním knoflíků, ale dají se tak zamotat, že drží fakt pevně. Je opravdu hrozně příjemný, nekouše, neškrábě, s přítelem jsme pod něm i spali místo deky =D Za tuhle úžasnou věc jsem dala přes dva tisíce, ale vůbec toho nelituju, je fakt super.


Málem jsem zapoměla napsat, že jsem k ponču dostala ještě super tričko a taštičku jako dárek =)

A co jste si na fler koupili vy? =)

Venčení v útulcích

16. února 2015 v 21:07 | Danča |  Think about
Máte rádi zvířata?
Chtěli by jste nějak pomoci opuštěným pejskům?
Napadlo vás někdy zajít do vašeho městského útulku a zlepšit den aspoň jednomu pejskovi?
Nemusíte mít žádné velké zkušenosti se psy - myslím, že bohatě stačí láska ke zvířatům a zájem o dobrou věc.
S přítelem se snažíme vyvenčit alespoň jednoho, nebo dva útulkáče pokaždé, když se dostaneme do města a přivézt jim tam něco na přilepšenou (piškoty, granule - v útulku vám určitě řeknou, co nejvíc potřebují, pokud by jste jim chtěli něčím přispět)