2. den - šest věcí, nad kterými často přemýšlím

24. března 2015 v 18:39 | Danča |  Challenge
Článek jsem už měla napsaný na mobilu, ale nějak se mi neuložil, tak ho píšu znova..

1. Co budu dělat po škole
Zvládnu vůbec odmaturovat? A co budu dělat, až školu budu mít za sebou? Nechci chodit na vysokou v ČR. Chci odtud odcestovat hned, jak to bude možné. Chci poznávat svět a nechci patřit mezi ty, co každý den chodí v tolik a tolik hodin do práce, pořád se dřou a pak už nemají na nic chuť a sílu. Chci cestovat, vždycky se někde na čas zastavit, vydělat nějaké peníze a jet zase dál..Chtěla dělat grafiku a fotku. Kreslit a malovat. Být kreativní...

2. Jaká bude moje rodina
I kdyz je to asi naivní, pořád věřím, že bych mohla jednou mít rodinu se svým současným přítelem. Je to přesně takovej člověk, se kterým si rodinu dokážu představit. Chci se věnovat svým dětem tak, jak se moji rodiče mě nevěnovali. Mám svoje rodiče moc ráda, ale moc si nerozumíme. Se svými dětmi chci mít lepší vztah, než jaký mám se svými rodiči já. Chci mít takového manžela, vedle kterého se probudím a zamiluju se do něj znova a znova.
3. Minulost
Často přemýšlím o tom, jaký by byl můj život, kdybych se u některých věcí rozhodla jinak.. Přemýšlení o minulosti mě často dohání k šílenství, protože na ní myslím až moc..

4. Budoucnost
Moc se těším na září. Můj život se od základů změní, protože budu bydlet se svým přítelem. Nemůžu se toho dočkat.. Nemám ráda všechny ty pravidla na intru a nenávidím tu dálku, mezi mnou a Jindrou..Těším se, až budeme spolu vybírat byt a všechno možný do něj. Těším se na to, jak budeme trávit hodně času spolu. Je mi jasný, že to nebude jenom hezký a že se vždycky na všem neshodneme, ale věřím, že to spolu zvládneme.. Bude to i taková zkouška dospělosti.

5. Přátelé
Hodně myslím na svoje staré kamarády. Na střední mám hrozně fajn spolužáky, ale prostě mi je smutno po mých nejlepších kamarádkách. Vidím je párkrát do roka..Moc mi chybí, doufám, že jak půjdeme s přítelem na byt, že na ně budu mít víc času..

6. Smrt
Zajímá mě, co je po smrti. Vím, že to je něco, nad čím by se asi nemělo moc přemýšlet, ale opravdu mě to zajímá. Nebojím se svojí smrti, ale bojím se ztráty svých blízkých.

Původní článek jsem měla víc rozepsaný, ale dost mě naštvalo, že se mi to neuložilo a musela jsem to psát znova a už se mi to nechtělo zase vypisovat. Tak nevadí, alespoň tady budu mít i nějaký kratší článek.


 


Komentáře

1 Monča Monča | Web | 13. května 2015 v 13:33 | Reagovat

Přesně nad stejnými věcmi přemýšlím každý den.. Taky se těším až budu v bytě s přítelem sama :) "Chci mít takového manžela, vedle kterého se probudím a zamiluju se do něj znova a znova." tahle věta mě zaujala, protože je to jen věta a přitom toho v sobě má tolik.. skvělý vyjádření

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama