3. den - Naposledy přehrané písničky v mobilu

18. května 2015 v 19:15 | Danča |  Challenge
Ty jo, koukám, jak dlouho jsem nic nenapsala.. Moc školy, moc práce, moc věcí najednou..
Chtěla jsem psát tuhle challenge pravidelně každý den, ale nemám na to. A na dnešní téma se mi bude psát těžce, protože mám rozbitý mobil a na náhradním žádnou písničku nepřehraju.. Tak vypíšu písničky, co poslední dobou hodně poslouchám, nebo mě nějak zaujaly..
Jako první určitě musím říct Vx: První kontakt - S-core/S-kore
Na Štěpánovo hudbě jsem doslova závislá. Pokaždý, když se cítím špatně, vytáhne mě z toho. Ve spoustě jeho písniček se najde spousta lidí. Jeho styl je úplně jiný, než styl všech ostatních.
Upozorňuji že texty nejsou vhodné pro mladší čtenáře.Jako další bych zmínila ATMO Music - Ráno
Nemůžu jí dostat z hlavy. Už jsem tím nakazila o přítele =)
"Chci jenom další ráno, kdy na tebe se podívám a ty se usmíváš, má lásko, v ten moment nejsem sám..."


Další, která stojí za zmínku je Plexo - Križovatky a Obyčajný chlap
Poslední dobou se mi začalo líbit Reggae, ale velká část těchto skladeb je o trávě a hulení a to se mi fakt nelíbí, i když jinak by se mi ty písničky třeba líbily..
Colectiv - Hop HopMr.Cocoman - Jedna láska


Asi jde vidět, že poslouchám všechno možný a nezajímám se jen o jeden žánr.. Kromě dechovek, blues a jazzu poslouchám skoro všechno. Jenom teda nejsem ještě na tekno, dubstep, house atd - na párty fajn, ale že bych si to pouštěla sama, to fakt ne.

A co posloucháte vy? =)

 


Komentáře

1 Michaela Michaela | Web | 19. května 2015 v 13:16 | Reagovat

ATMO je pro mě číslo jedna, jejich texty jsou neskutečný a poslouchám je pořád :) Ty ostatní neznám kromě Cocomana ale tyhle písničky nejsou zrovna můj šálek kávy :D

2 znavená. znavená. | Web | 19. května 2015 v 16:45 | Reagovat

Atmo se mi líbí, Štěpán se mi líbil jako S-kore, První kontakt je takový nic moc.. Tím mi přijde že se potřebuje někam škatulkovat, což nikdy neměl zapotřebí.. No a Jedna láska jsme pořád poslouchali v prváku, takže na to mám krásné vzpomínky :D Mému srdci je nejbližší punk, rock a core, ale občas si poslechnu i něco z hiphopu..

Jo a pejsky si samozřejmě cvičím sama, jen když potřebuju na agility po trenérce aby mi něco ukázala rovnou se psem, tak jí ho půjčím aby mi to ukázala, jak se to má dělat, a z toho jsou i ty záběry ve videu ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama