Březen 2016

7. den - Oblíbený zpěvák/kapela a proč

24. března 2016 v 12:10 | Danča |  Challenge
Otevírám oči, a je krásně
A venku svítí slunce, vidím svoje stíny na zdech.
Ležíš vedle, bledá ale krásná
Pastelový barvy napovídaj že to není pravda.

Je další letní den, kdy se tak probouzim..

S-core, S-kore, VX:První kontakt, Štěpán Malý..

Všechna tahle jména patří jednomu člověku. Člověku, kterému vděčím i za to, že tady ještě jsem.
Nikdy jsem ho nepotkala osobně a trochu toho lituju. Chtěla bych znát člověka, jako je on..Který toho tolik prožil..Kterýmu se děly takový věci, který by nikoho ani nenapadly..
Který svými texty zachránil život tolika lidem, že si to člověk ani nedokáže představit..

Není to styl hudby pro každého..Myslím, že tohle je přesně ten typ interpreta, v jehož textech se buď najdeš, nebo ti bude připadat absolutně neposluchatelnej.. Já jsem ho objevila někdy v roce 2010 a od tý doby snad není den, kdy bych neslyšela alespoň jeden jeho track.

Přejdu k podrobnějšímu vykecávání a ty, které Štěpána neznají, musím upozornit na hodně sprostých slov, takže komu to vadí, nemá na to věk apod. by si měl poslech rozmyslet..

První písnička, kterou jsem od něj slyšela, která mě zaujala a díky které jsem se o jeho tvorbu začala zajímat víc je Charlotte B.


Promiň moje slova, někdy nezvládám stres,
Ale neprojde den, kdy bych zapomněl na tebe.
Vidím tě v zrcadle, někdy se usměješ
Pořezaný ruce, zápěstí od krve..


Dready, dredy, dredíky

9. března 2016 v 11:31 | Danča |  My life
Už jednou jsem psala článek o mé cestě přes různé barvení hlavy až ke dredům, který můžete najít TADY.
Dneska jsem zase dostala chuť o dredech něco napsat. Na konci toho původního článku jsem psala o tom, že jsem dostala šílenej nápad dredy sundat.. A taky jsem to udělala..Ale k tomu se teprve dostanu..
Dnešním článkem bych chtěla ukázat i fotodokumentaci jak mi přítel dredy pletl, jaké to bylo, když jsem s nima poprvé vyšla ven, do školy.. Jaké to bylo, když jsem je po roce sundala a jaké to je zase teď, když jsem si je po dalším roce zase nechala udělat.

Uvažovat o dredech jsem začala někdy na konci roku 2013. Do té doby jsem měla už docela dlouhé, husté vlasy, které jsem každý měsíc barvila na červeno.